poniedziałek, 08 kwiecień 2019 16:43

Półkolonie zimowe 2019

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 28 stycznia do 01 lutego w naszym oratorium odbyły się PÓŁKOLONIE!

Przez 5 dni mieliśmy przyjemność animować ponad 80 dzieci! Razem z nimi oglądaliśmy bajkę "Tupot małych stóp", która dała nam tematykę naszych półkolonii, czyli PINGWINY! Realizowaliśmy na jej podstawie konspekt, w którym przeplatały się fragmenty Pisma Świętego. W poniedziałek i środę dzieci brały udział w różnych warsztatach (plastyczne, rycerskie, sportowe, teatralne, taneczne, ASG). Oprócz tego w trzeci dzień odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu.
Wybraliśmy się na dwie wycieczki: do Chełmów, gdzie dzieciaki wyszalały się na śniegu, piekły ciepłe kiełbaski i bawiły się z animatorami w lesie oraz do Wrocławia na halę zabaw- Bobolandię! Kolorowe kulki, trampoliny i wszelkiego rodzaju dmuchane atrakcje dostarczyły rozrywki nie tylko dzieciom ale również animatorom oraz wychowawcom.
Ostatni dzień był poświęcony na Bal Pingwina, na którym gościły dzieci w przebraniach pingwinów i nie tylko. Tak jak pierwszego dnia przed zabawą odbyła się msza święta, a po niej słodki posiłek dla naszych uczestników.
Na balu prócz tańców animatorzy zorganizowali różne zabawy, a ksiądz kierownik rozdał dyplomy i nagrody za uczestnictwo.
Nasza galeria.

 

Czytany 1669 razy