niedziela, 16 luty 2020 19:47

Kolonia salezjańska Dąbki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, że rozpoczęliśmy już zapisy na tegoroczne kolonie letnie w Dąbkach, nad morzem, w dn. 13 - 27 lipca, pod hasłem: LETNIA AKADEMIA TALENTÓW ŚW. JANA BOSKO. Planujemy utworzyć dziewięć grup, z których sześć pierwszych przeznaczona będzie dla dzieci w wieku od 7 do 11 roku życia oraz trzy grupy (7,8 i 9) przeznaczone dla dorastającej młodzieży w wieku od 12 do 13 lat. Nowością są grupy (8 i 9), do których zapraszam kandydatów na przyszłych animatorów w naszym Oratorium. Warunkiem przynależności do grup animatorskich jest ukończenie przez dziecko szóstej klasy szkoły podstawowej.

Ponieważ kolonie zorientowane będą na poszukiwanie i rozwijanie talentów dzieci, dlatego bardzo proszę, już teraz, zaznaczyć na karcie, dwie interesujące dzieci grupy warsztatowe (szczegóły na kartach).

Grupy, wzorem ubiegłych lat, nie będą miały charakteru koedukacyjnego.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: https://koloniasalezjanska.wixsite.com/koloniasalezjanska?fbclid=IwAR2PlJLcWWKFmk9pmFdIwAyGK0Oq6jSY-Mzlq5keTbPYXuM0FWttYgsS7Zw

Wydruk kart kwalifikacyjnych wraz z kompletem dokumentów dostępny jest na wyżej podanej stronie oraz na stronie: http://www.oratorium-lubin.pl/ w zakładce ŚWIAT DZIECKA.

Pozdrawiam serdecznie i błogosławię +
ks. Maciej Michalak SDB

 

Więcej w tej kategorii: « Święto św. Jana Bosko 2020!